manu_wchod

sobota, 17 sierpnia 2013

Śląski Air Show - Katowice

Pobudka o 7:45, śniadanko, ubieranie, mycie itd. nie wiem czy dokładnie w tej kolejności :-) Zbiórka rodzinna, do auta i w drogę do Katowic na lotnisko Muchowiec, gdzie dziś odbywa się Śląski Air Show. Od godziny 10:00 można było wejść na teren lotniska i to była najlepsza godzina, ponieważ jeszcze bez tłumu obserwatorów można było sobie pooglądać, podotykać i zrobić pamiątkowe zdjęcia, a także porozmawiać z użytkownikami tych wojskowych samochodów. Jakich? Zapraszam poniżej do galerii...

 wyrzutnia


pobawić się działkiem - czemu nie ;-)

oczywiście nie zabrakło również policyjnych sprzętów i najważniejszego członka policji Sznupkajedziemy na misję - jaką? "DOBRA ZABAWA"

wojskowy opancerzony Hummer - rewelacja

oczywiście nie zabrakło pokazów śmigłowcowych i nie tylko

jednostka z Tarnowskich Gór zaprezentowała pokaz dotyczący ochrony po skażeniu chemicznym

zabytkowy JAK 18 podczas lądowania

Asia z wypchanym niedźwiedziem, który przyjechał na lotnisko wraz z przedstawicielami Służb Celnych. Można było się dowiedzieć czego przez granice nie przewozić i zobaczyć niezwykłe okazy zwierząt i roślin.
Nad naszymi głowami zjawiły się F-16, pokazały się dwie Extry oraz piękny szybowiec Fox z mistrzem akrobacji na pokładzie Jerzym Makulą. Niestety potem zmęczenie Asi wzięło górę i wróciliśmy do domu. Tym co się jeszcze wahają - polecamy! Air Show trwa do 22:00 i zakończy się sztucznymi ogniami!

PS. Dziś fotografem był mój mąż - dziękuję za super fotki!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz