Iceland_manu

środa, 25 października 2017

Gdzie nocować w Londynie?

To miejsce znalazłam przypadkiem, więc nie jest to reklama. Jestem z niego zadowolona, więc zdecydowałam się je polecić, bo długo szukałam czegoś rozsądnego cenowo i z dobra opinią w Londynie. Dodatkowym atutem tej miejscówki jest fakt, że właścicielką okazała się Polka i bardzo fajnie się z nią rozmawiało przed przyjazdem i uzgadniało wszelkie szczegóły.

Jak zawsze miejsce znalazłam na bookingu.
Nazywa się London Malvern Road Rooms to Let (metro przystanek Tottenham Hale).


Za pokój 2-osobowy za jedną noc płaciłam 245PLN. Sami zdecydujecie czy to dużo czy mało w Londynie. Mogłam korzystać z pokoju już od 10:00, ponieważ jestem użytkownikiem Genius na bookingu co daje mi wczesne zameldowanie i późne wymeldowanie (czasem bardzo się przydaje).

Pokój był bardzo dobrze wyposażony. Duże, wygodne łóżko, TV stolik, krzesło, szafa i możliwość ładowania sprzętu bezpośrednio przez USB. To mnie uratowało, ponieważ zapomniałam przejściówki do gniazdka. W pokoju jest także klimatyzacja, więc można sobie regulować temperaturę według potrzeb.


Łazienka i toaleta mimo, iż dzielona, bardzo czysta i zadbana. Nie czułam się tam także przytłoczona przez innych mieszkańców.
Kuchnia rewelacja. Do dyspozycji było wszystko. Kuchenka, toster, mikrofala, czajnik. Herbata i kawa bez ograniczeń.
A na deser piękny taras z grilem i niezwykłe londyńskie +20 stopni ze słońcem :-) w październiku.


Jeśli przekonałam Was, że warto, to będzie mi również miło gdy skorzystacie z mojego linku promocyjnego. Rezerwując z niego swój pobyt oszczędzacie 60zł, które wraca do Was na kartę po odbytym pobycie. Ja także otrzymam 60zł.

3 komentarze:

  1. Miejsce wygląda super. Jak mi się wreszcie uda namówić córkę na przelot samolotem to skorzystamy, bo marzy mi się Londyn. Czy było daleko od metra?

    OdpowiedzUsuń