Manu_Arktyka

czwartek, 1 stycznia 2015

Powitanie Nowego Roku w...

29 grudnia, a tu brak planów na Sylwestra... tak nie może być! Szybkie logowanie na znane mi stronki i poszukiwanie ciekawego rozwiązania przyniosło swe owoce w ciągu godziny. Nie będziemy siedzieć w domu i patrzeć w TV, potem szampan i spać.
Za to pomarzniemy, pochodzimy, potańczymy, wypijemy szampana i pójdziemy spać ;-) Brzmi tylko troszkę lepiej, ale z 5-latką to i tak niezłe wyzwanie.
31 grudnia pakowanie rzeczy, szampanów, przygotowanego jedzonka i w drogę. Po 1,5h na polskich drogach docieramy na miejsce, odbieramy kluczyki i parkujemy sobie fiacika w podziemnym garażu. Odnajdujemy klatkę schodową, wjeżdżamy windą na wybrane pięterko i wow! ale mamy zajefany apartament i chyba większy niż nasze mieszkanko.
Mimo to nie siedzimy dłużej niż 30 minut. Wypakowujemy gratki i idziemy spacerkiem na rynek.

Obowiązkowo zdjęcie przed największą choinką... obowiązkowy spacer Sukiennicami...


oraz oczywiście trochę muzyki i ruszania bioderkami na głównej płycie rynku...Następnie powrót tramwajem do mieszkanka , tańce, drinki, a o 23:59 chwytamy za butelkę szampana i czekamy odliczając 10,9,8,7,6.... i jest wybiła północ. Nowy Rok!
Kraków to był świetny wybór  i przypomniał mi studenckie czasy, kiedy to stałam pod inną sceną i bujałam się w rytm muzyki razem z tłumem (bo inaczej nie było szans).

Wszystkim raz jeszcze Szczęśliwego Nowego Roku!

10 komentarzy:

 1. wszystkiego dobrego!! zazdroszczę powitania Nowego Roku w tak pięknym miejscu jakim jest Kraków

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo! No tam to bym Sylwestra chciał spędzić! Zazdrość aż mnie zżera... :P:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Darku! Tobie również spełnienia marzeń, osiągnięcie podróżniczych celów oraz pyszności nie koniecznie od Geslerki ;-)

   Usuń
 4. Super, że spędziliście Sylwestra całą rodziną. Córka musiała się świetnie bawić. Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę takiego nowego roku.

  OdpowiedzUsuń