Manu_Arktyka

środa, 28 marca 2018

GLOBalnie ma moc!

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć na 24 Targach Turystycznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, które odbyły się w dniach 23-25 kwietnia 2018.

Było super!

Wystawcy z całej Polski i Europy, a nawet i z dalszych zakątków świata. Cudowne osoby, które opowiadały na małej i dużej scenie o swoich pasjach. Zabawy dla najmłodszych: ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek, malowanie buzi, Kolejkowo i wiele innych.
Na wielu stoiskach można było wziąć udział w grach i konkursach z cennymi nagrodami. Można było otrzymać darmowe mapy i przewodniki, by zacząć planować kolejne małe i duże podróże.Asia uczyła się udzielania pierwszej pomocy na stoisku "Medycyny na krańcach świata" i szło jej świetnie, a ja byłam super dumna. W nagrodę otrzymała apteczkę pierwszej pomocy, która pojedzie z nami do kolejnych stolic Europy.


Poznałyśmy też nowe mega pozytywne osoby.
Jednym z nich jest Krystian Herba, który bije Rekordy Guinnessa wskakując rowerem po schodach najwyższych budynków świata.
Taka inspiracja dla Asi, która wspina się na ten czas po szczeblach Rekordu Polski to niesamowita dawka pozytywnej energii motywującej do dalszego działania.


Targi GLOBalnie jak zawsze przygotowane były na najwyższym poziomie. Odwiedzający ściągali do MCK nie tylko z województwa śląskiego, ale z całej Polski. Brawo! Dla nas to była przyjemność i cieszymy się, że spędziłyśmy ten weekend w Katowicach.

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się ten blog. Bardzo ciekawa tematyka jest tutaj poruszana. Będę częściej na pewno tutaj zaglądać.

    OdpowiedzUsuń