44europa

Księga Gości

Mój z nazwy, a nasz w rzeczywistości BLOG powoli się rozwija. Bardzo cieszymy się, że tu zaglądacie i dlatego z myślą o byciu coraz lepszym stworzyliśmy zakładkę dla Was - naszych gości i jednocześnie najważniejszej części naszej twórczości.
Zapraszamy do wpisów!

10 komentarzy:

 1. Witam!

  Bardzo Wam kibicuję i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli. Ach, Skandynawia! Cudowne miejsce i wspaniałe kraje, w których zakochałam się, czytając pewną Autorkę. To także moje marzenie - na razie w sferze nierealnej do zrealizowania, dlatego liczę na mnóstwo zdjęć i wspaniałych historii!

  Pozdrawiam serdecznie,
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyjątkowa Kobieta! Kobieta z Pasją! Kibicuję, popieram i trzymam kciuki żebyście zrealizowali Wasze marzenie i przywieźli mnóstwo pozytywnych wrażeń! Powodzenia Kochani :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu wszystkiego dobrego od całego BurekKlassikTeam:) obyś zawsze miała tyle samo powrotów co wyjazdów w podróże i żeby zawsze niosły one za sobą niezapomniane chwile:))) 3maj się cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również bardzo kocham podróże i te małe i te duże, także bardzo dobrze Cię rozumiem :-)
  Pozdrawiam i zapraszam również do mnie :-)

  www.kuchniaipodroze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Podróże to jest to co nadaje życiu kolorów :-)
  Pozdrawiamy :-)

  www.hotelowerecenzje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu, trzymam kciuki za powodzenie misji Skandynawia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że jest ktoś kto podsuwa ciekawe pomysły jak spędzić czas w stolicy w okresie, kiedy nie zawsze można wybrać się w podróż gdzieś dalej. Czekam na kolejne wpisy z wypraw, tych małych i tych dużych :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to bardzo miłe słowa i duża motywacja. Pozdrawiam!

   Usuń