44europa

środa, 5 marca 2014

Co tam nowego w przygotowaniach do Skandynawii?

Może zbyt dużo nie piszemy o przygotowaniach do 3-tygodniowego zwiedzania Skandynawii, ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje.
Początek marca jest bardzo pracowity. Ledwo co rozliczyliśmy pity i oczywiście dzięki odliczeniu podatku za naszą Żabkę mamy na bilety promowe. Wysłaliśmy już kilka zapytań o kalkulację i czekamy na najciekawsze oferty.
Auto przerejestrowaliśmy już na nas i czekamy, aż dotrze zamówiona zielona karta. Jak kupimy bileciki, to od ręki uposażymy się w dodatkowe ubezpieczenie podróżne dla całej rodzinki (oczywiście już wybrane).
W tym miesiącu czeka nas jeszcze zakup nowej gaśnicy, a końcem kwietnia Asia ma ostatnią drugą dawkę szczepienia na wzw.
Dlatego spodziewamy się, że na Wielkanoc nasz wyjazd będzie już dopięty na ostatni guzik i zostanie jeszcze tylko mała luka budżetowa do odłożenia :-)
Mimo kilku dodatkowych wyskoków weekendowych, już nie mogę się doczekać!

6 komentarzy:

 1. Super Kasiu. Gaśnica to bardzo ważna rzecz - bezpieczeństwo ponad wszystko. Cały PT trzyma za Was kciuki i również nie możemy się doczekać Waszego wyjazdu i relacji, którą mamy nadzieję będzie można śledzić na żywo (a przynajmniej na Waszym blogu). Papatki
  Jacek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gaśnica i bezpieczeństwo to jedno, ale wysokość mandatów w Skandynawii czyni cuda :-) Bilet już w naszych rękach, więc wszystko zgodnie z planem. No może jedynie nie przewidziałam, że (prawdopodobnie) walnie alternator, ale nie mogłoby być bez niespodzianek :-) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Kasiu! widzę, że wszystko pozamykane na ostatni guzik:) To będą niezapomniane wakacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, teraz w kolejce ubezpieczenie podróżne z NNW, leczeniem szpitalnym, itp. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Dodatkowo dziś dowiedziałam się, że jeszcze w marcu lecę do Włoch, więc jest pięknie :-)

   Usuń
 3. Życzę owocnej podróży i wspaniałego odpoczynku :) nie zapomnijcie odwiedzić pięknego o każdej porze roku Trondheim.

  OdpowiedzUsuń