rekord_manu

środa, 10 lipca 2013

Zakupy dla dzieci

Dziś kilka słów o zakupach dla dzieci: ubrań, śpiworów, butów i wielu innych gadżetów związanych z wyjazdami turystycznymi. Nie tylko my chcemy mieć coś wygodnego i praktycznego, ale nasze dzieci również. Oczywiście nie łatwa to sztuka, bo raczej każdy z nas ma ograniczony budżet. Mimo to da się to zrobić i już napiszę jak.

Wokół mnie jest wiele sklepów turystycznych: HiMountain, 4F, Bergson, Hi-Tec i oczywiście Decathlon. Ten ostatni przebija wszystkich na głowę dostępnością rzeczy dla szkrabów. Można dostać fajne kurtki przeciwdeszczowe, wysokie buty turystyczne, polary, śpiwory i wiele innych w małych rozmiarach od 3 lat za bardzo rozsądną cenę. Wiem co mówię, bo już kolejny sezon z rzędu kupuję tam przeciwdeszczowe kurtki dla córy na wyprzedażach. Dodatkowo koszulki, bluzki, polary i buty - bardzo ciężko dostępne w innych miejscach. Oczywiście to nie jedyny wybór, ale kupując pamiętajmy, że ma to mieć okresloną jakość, bo za to wydaje się pieniądze.
Fajnie jest też tam zaglądać jak dziecko wymyśli, że chce rakietki do tenisa, rolki czy hulajnogę. Można na miejscu przetestować i określić czy to już odpowiednia pora. My dziś testowałyśmy rolki i razem zdecydowałyśmy, że jeszcze poczekamy. Córa zadowolona, a ja bogatsza o kilka złotówek, bo za rok noga urośnie.


Piszcie proszę jeśli macie jakieś sprawdzone sklepy czy strony internetowe. Strasznie ciężko zdobyć takie informację, a jeszcze trudniej wyszukać coś dobrego w rozsądnej cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz