rekord_manu

niedziela, 23 czerwca 2013

Pasjonaty dzień drugi

Super odjechany dzień z mnóstwem genialnych występów, pokazów i prezentacji!
Dziś starałyśmy się razem z moją Asia pozbierać kontakty, popstrykać wspólne zdjęcia, by ten jeden raz mógł jeszcze zaowocować w przyszłości, bo tak naprawdę mieszkamy w jednym rejonie.
Co robiłyśmy dziś ciekawego?

 
Obejrzałyśmy świetny pokaz jazdy na rolkach w wykonaniu Ireny, Patryka i Piotra. Miałyśmy także okazję porozmawiać o tym skąd wzieła się ta pasja, gdzie można ich znaleźć i oczywiście zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Mam nadzieje, że spotkamy się w parku na rolki, bo mamy jedną parę w domu i chętnie spróbujemy lub popatrzymy jeszcze troszkę.
 
Asia dziś zamiast klawiszy dopadła perkusję i szalała na całego. Najmilsze co nas spotkało o poranku, to oczywiście Pani z Fabryki Talentów, która bardzo miło przywitała Asię - dziękuję!

 
Asia z moją małą pomoca scrapowała dla nas zakładkę do książki (jak będzie już fotka na profilu scrap.com.pl, to oczywiście zamieścimy linka). Zabawa przednia i oczywiście nikt z nas nie zdaje sobie sprawy jakie to trudne wbrew pozorom.

 

Obejrzałyśmy również super pokaz tańca indyjskiego w wykonaniu grupy Natarang. Asi tak spodobały sie dziewczyny i ich piękne stroje, że po zakończonym pokazie poszła za nimi jak zahipnotyzowana. Oczywiście dopadłyśmy dziewczyny i nie omieszkałyśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 
Tutaj stoimy z grupą Outpost, która zrobiła ciekawy pokaz walki, a dodatkowo szokowała strojem, szczudłami i nadzwyczjną atmosferą.


Wszyscy mieszkający blisko Spodka, którym nie chciało się do nas zajrzeć niech żałują, bo było świetnie i trzymam kciuki by za rok organizatorzy znów podjęli wyzwanie i zorganizowali raz jeszcze Pasjonaty czyli spotkania dla ludzi z pasją.

2 komentarze:

  1. Pani Kasia jest niesamowicie kreatywną osobą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Staram się, bo życie mamy tylko jedno :)

    OdpowiedzUsuń